Baikalina, bajkalina – i co dalej?

Bajkalina – wydłuża życie?

bajkalina - zioło długowiecznościW przypadku osiągnięcia znacznego wydłużenia życia należy zapobiegać spadek liczby limfocytów we wszystkich narządach. To tak zwany „Plan B” dr Pokrywki,   który mówi, że masz wykorzystywać w kapsułkach Bajkalinę stale i o każdej porze. Oznacza to, przyjmując środek bajkalina resztę swojego życia, od momentu wprowadzenia jednego ze schematów dawkowania:


Najpierw zaleca się dla osób zdrowych: przez 6 kolejnych dni z samego rana i wieczorem 1 kapsułkę co daje nam w sumie 12 kapsułek.

Potem zalecana jest przerwa około 10 tygodniowo (co w przeliczeniu daje nam 2,5 miesięcy) i ponownie przez 6 kolejnych dni i znowu 10 tygodniową przerwę i tak dalej, powtarzając cykle bez końca. W tym przypadku jedno opakowanie z 60 kapsułkami wystarczy nam na bardzo długo. W przypadku osób z objawami choroby bierze się 2 kapsułki najlepszej baikaliny dziennie, rano i wieczorem przez okres dwóch miesięcy. Potem następuje przerwa sześć miesięcy i dwa miesiące –  potem znowu przerwa i tak dalej.

Baikalina w kapsułkach

W systemie tym zastosowano dwie paczki baikaliny lub 120 kapsułek. Jeżeli w chwili przyjęcia po razbaikalina i bajkalina pierwszy bajkaliny objawy utrzymują się, wtedy przerwać przyjmowanie leku i wprowadzenie schemat oduczulający. Ze względu na jej wpływ na obniżenie naszego organizmu przed długo, bez przerwy, przyjmując bajkalinę w tabletach, należy zasięgnąć konsultacji z znajomego do lekarza lub zielarza. Powinno się pilnować dawek bez przerwy, ponieważ są one ważne bez negatywnych skutków ubocznych. Wystąpienie takich działań może znacznie zakłócić program osiągnięcia długowieczności i pełni zdrowia.

 

Reklamy
Baikalina, bajkalina – i co dalej?

Jedna uwaga do wpisu “Baikalina, bajkalina – i co dalej?

 1. Medycyna tradycyjna coraz bardziej otwiera się an takie nowe sposoby leczenia. To dobrze.
  Przejrzałam polecany sklep – rzeczywiście ma bardzo dobre opinie w internecie. Chciałam się poradzić czy lepsza będzie do zażywania profilaktycznie na pryszcze ta bajkalina
  http://sklepateraz.pl/pl/p/Bajkalina-plus-50mg-60-kps/642
  czy ta w kremie?
  http://sklepateraz.pl/pl/p/Krem-nr-1-na-noc-z-Bajkalina-plus-30ml/716

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s